З 7 січня по 12 січня 2014 року група учнів  загальноосвітньої школи I-IIIступенів № 3 Кіровської міської ради Донецької області у складі 24 людини під керівництвом заступника директора з НВР Андрющенко Р.Х.та вчителя географії Шевчук О.О. виїхала до Різдвяного Львова. За три дні діти відчули казку дивовижного міста: свято пампуха, собори, костьоли, замки. Навіть люди вразили дітей чарівним духом Різдва, який втілився у серця кожного з них.
Шевченківський гай славиться щирими козаками, ковалями і ляльками – мотанками. Там зустрічають кулишем, чаєм із дивовижних трав і пундиком, рецепту якого вже 200 років.
Варто відвідати і Львівську майстерню шоколаду, де відчувається райська насолода.
Для малих і дорослих Львів є чарівною мандрівкою, особливо у період казкового Різдва

Нет результатов.