" Танцювальний феєрверк -2012"

З метою пропаганди танцювального мистецтва , пошука та підтримки талановитих виконавців танців , подальший розвиток їх творчих здібностей  29 листопада  2012 н.р. у актовий залі ЗОШ № 3 був проведений огляд дитячих танцювальних колективів« Танцювальний феєрверк »( 5-11класів) .Учні були самі хореографами та постановниками танців.

Переможці танцювального марафону «Танцювальний феєрверк -2012 »:

Молодша група

I місце -7-А клас ( класний керівник Смирнова М.В.)

II місце - 8-А клас ( класний керівник Брежнєва О.В.)

III місце - 6-Б клас ( класний керівник Куклєва О.О.)

IY місце – 6-А клас ( класний керівник Суржек Т.В), 5-А клас ( класний керівник Виставкіна М.В.)

Старша група

I місце -11-А клас ( класний керівник Артюх Н.І.)

II місце -10-А клас ( класний керівник Тодурова Т.Ф.)

III місце- 9-А клас ( класний керівник Галяутдінова Н.Є.).,9-Б клас ( класний керівник Шевчук О.О).

Зустріч з лектором Всеукраїнської благонадійної організації

« Стоп»

Учні загальноосвітньої школи I-III ступені № 3 Кіровської міської ради Донецької області зустрілися з лектором Всеукраїнської благонадійної організації« Стоп» Полунець Л.І., яка провела для учнів 8-10 класів цікаву та пізнавальну лекцію - бесіду, щодо збереження свого здоров’я з використанням аудіо- відеопрезентаці . Через розповідь, ігру, пісенний спів Людміла Іванівна донесла до учнів думку про необхідність збереження здоров’я та ведення здорового способу життя.

Всеукраїнська акція "Сбереги елочку"

У ЗОШ № 3 з метою формування у населення екологічного світогляду, пропаганди дбайливого ставлення до природи , розвитку творчих здібностей та пізнавальної діяльності підростаючого покоління: естетичного виховання молоді, формування практичних умінь та навичок по виготовленню новорічних та різдвяних композицій, зимових букетів, штучних ялинок та новорічних композицій, що створюють святкову атмосферу без знищування  живого дерева пройшла Всеукраїнська акція " Сбереги елочку".